» Про центр » Історія центру, 2003-2022 роки
Історія центру, 2003-2022 роки

2003

2005

2014

2015

2017

2018

  • З 01 березня по 31 липня 2018 року Громадський центр «Від Варти до Бугу» спільно з Радіо "ЛАДА" реалізовував проєкт «Вінницький радіо-офіс реформ» (грант від ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій», Грантова Угода РФР-18-2018 від 01.03.2018 року, в межах проєкту «Просування реформ в регіони» за сприянням Європейського Союзу). 

  • У червні 2018 року представник Громадського центру "Від Варти до Бугу" пройшов тренінги з розвитку потенціалу громадських організацій "TOGETHER. ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОСТІР" в межах Проекту ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні (розробка внутрішніх політик).

  • З 22 по 25 липня 2018 року представники Громадського центру "Від Варти до Бугу" стали учасниками "Антикорупційного табору для коаліцій РПР". Організатор заходу - Реанімаційний Пакет Реформ (регіональна коаліція). Знайомились з інструментами протидії корупції.

2019

  • Розпочали співпрацю із незалежними ЗМІ міста Ладижин, працювали в напрямку журналістських розслідувань, доступу до відкритих реєстрів та публічної інформації.

2020

2021

  • У 2021 році довелось спробувати абсолютно нову роль організатора масових подій. Цього разу Громадський центр на прохання небайдужих жителів міста став організатором Тарифного майдану в Ладижині. Акція зібрала біля міської ради близько 200 ладижинців, відбувся діалог з владою, серед активних ладижинців була обрана робоча група з питань ЖКГ, взяли участь в роботі органів самоврядування, адвокація відбулась - для громадського центру "Від Варти до Бугу" це був новий досвід

  • У березні 2021 року відкрили Громадський медіа-центр `Репортер-Ладижин, на базі якого провели Антикорупційний форум Ладижина. Це розширило можливість спілкування як з державними органами, так і підвищило якість комунікаційного заходу.

2022

  • З початку війни Громадський центр "Від Варти до Бугу" - на інформаційному фронті. Волонтерська співпраця з мережею радіостанцій "Радіо ЛАДА", допомога у підготовці достовірних інформаційних матеріалів про війну та боротьба з фейками і дезінформацією, які поширюються з боку агресора - "мокшанії" рф. Завдяки такій співпраці мережа радіостанцій збільшила кількість виходів новин.

  • Нова ціль розвитку організації - пошук нових форм роботи в умовах війни, співпраця з ВПО, робота з інформацією в умовах війни, та підтримка розвитку культури України та збереження національної культурної спадщини. Цим не обмежуємось. Працюємо на Перемогу України!!!
Ctrl
Enter
Помітили ПомЕлку?
Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря - 50 знаків. Коментарі модеруються
Коментарів ще немає. Вы можете стати першим!
Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий


Армагель+Долучайся до акції