» » » Для демократії потрібна гласність і прозорість дій влади
Для демократії потрібна гласність і прозорість дій влади
Сприяння процесам гласності, адвокації та реалізації прав і свобод людей. 2019 - по даний час

2019

  • У 2019 році, з метою сприяння процесам демократії, гласності, адвокації та реалізації прав і свобод людей, Громадський центр "Від Варти до Бугу" спільно з Приватним підприємством "Медіа Дністер" розпочали реалізацію інформаційного проєкту "ЛАДИЖИН-НОВИНИ" (інтернет-сайт: ladyzhyn.news та з листопада 2019 року по липень 2021 року - друкована версія: газета "Л Новини").

    Наші спільні рубрики - "Розслідування", "Гроші Ладижина", "Бюджетний барометр", "Редакційна пошта", "Адміністративно-територіальна реформа", "Еко-форум", "Тема номеру" та інші.

    Друкована версія проєкту - газета Л-Новини / L`News - мала просвітницьку місію для тих, хто мав обмежений доступ до мережі Інтернет. Випуск друкованої газети дозволив донести інформацію про витрати з місцевого бюджету, діяльність громадських організацій, незаконні дії влади та журналістські розслідування до більш широкої частини ладижинців, що сприяло розвитку гласності та демократизації в місті Ладижин.

2021

  • У 2021 році Громадський центр "Від Варти до Бугу" відкрив у місті Ладижин власний прес-центр (Громадський медіа-центр `Репортер), який дозволив в онлайн-режимі транслювати події з прес-центру. 

Ctrl
Enter
Помітили ПомЕлку?
Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря - 50 знаків. Коментарі модеруються
Коментарів ще немає. Вы можете стати першим!
Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий