» » » Ладижинська територіальна громада - якою їй бути?
Ладижинська територіальна громада - якою їй бути?
Адміністративна реформа та створення нових об’єднаних територіальних громад - на фінішній прямій, 2020 рік

2020

  • Громадський центр "Від Варти до Бугу" виступив організатором комунікаційного заходу Громадської платформи "Ладижин-2030" - круглого столу на тему: «Адміністративна реформа. Місце Ладижина на новій адміністративно-територіальній мапі» про перспективи об’єднання навколишніх територіальних громад в одну об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в Ладижині.

  • На заході були присутні активні представники громад села Маньківки, селища Ладижинське, села Оляниця, села Ладижинські Хутори, села Басаличівка, голова Заозерненської сільської ради (села Заозерне і Василівка), депутат Вінницької обласної ради, представники громадських організацій, що входять до платформи "Ладижин-2030".


  • На круглому столі були напрацьовані матеріали відповідно до Методики формування спроможних громад КМУ, які Громадський центр "Від Варти до Бугу" надіслав на адресу Вінницької ОДА, з метою переглянути Перспективний план щодо формування території майбутньої укрупненої громади Ладижинської ТГ.

  • Але Вінницька ОДА, порушивши законодавство, не розглянуло цей лист, адже відповіді на нього громадський центр так і не отримав...

Ctrl
Enter
Помітили ПомЕлку?
Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря - 50 знаків. Коментарі модеруються
Коментарів ще немає. Вы можете стати першим!
Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий