» Програми центру » Підтримка військових та переселенців » Правова допомога вимушеним переселенцям, які проживають у Вінницькій області
Правова допомога вимушеним переселенцям, які проживають у Вінницькій області
07 липня 2023 року громадська організація "Громадський центр євроінтеграції та розвитку українсько-польських зв’язків "Від Варти до Бугу" розпочала реалізацію проєкту з надання правової допомоги ВПО, які проживають у Вінницькій області.

В межах цього проєкту працює безкоштовна телефонна лінія 0-800-310-315 для особистих звернень ВПО які потребують консультації адвоката. Зателефонувати на гарячу лінію можна з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 19:00.

Також буде підготовлено 12 радіопередач на правову тематику "Гаряча лінія для ВПО", які будуть транслюватись в радіомережі Радіо ЛАДА (Вінницька область) та відповідати на поширені питання, які турбують переселенців. Наш партнер - Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області.

За мотивами вищезазначених радіопередач буде також підготовлено 12 інформаційних статей на правову тематику, які будуть розміщені на інтернет-порталі Lada.FM.

Наприкінці реалізації проєкту "Правова допомога вимушеним переселенцям, які проживають у Вінницькій області" Громадський центр "Від Варти до Бугу" підготує фінальну інтернет-публікацію щодо отриманих проєктом результатів.
Ця публікація була підготовлена в рамках проєкту «Громадськість за демократизацію», який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу (https://ec.europa.eu/info/aid-development-cooperation-fundamental-rights_en). Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «Громадський центр «Від Варти до Бугу» і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу та Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.
Ctrl
Enter
Помітили ПомЕлку?
Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря - 50 знаків. Коментарі модеруються
Коментарів ще немає. Вы можете стати першим!
Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий


Армагель+Долучайся до акції