» » » Про громадський центр "Від Варти до Бугу"
Про громадський центр "Від Варти до Бугу"
Історія розвитку громадського центру. 2003-2021 роки

2003

 • Громадський центр «Від Варти до Бугу» був створений у 2003 році з метою пропагування та підтримки євроінтеграційних процесів в Україні, вивчення досвіду євроінтеграції, сприяння розвитку природоохоронної справи та охорони здоров’я, освіти і культури, покращенню міської інфраструктури та розвитку партнерських відносин. Було здійснено ряд поїздок до Республіки Польща з метою обміну досвідом.
 • 17 грудня 2003 року з Польським меліоративним товариством (відділ у Коніні) був укладений Договір про співпрацю у сфері екології, метою якого було поглиблення співпраці у напрямку розвитку охорони навколишнього середовища, екологічної освіти та обміну досвідом, проведення освітніх та культурних заходів з метою пропагування захисту зеленого світу. 

2005

 • У 2005 році взяли участь в реалізації проекту "Створення інфраструктури туристично-рекреаційного мінірегіону "Ладижин-Немирів", громадський центр провів кілька тренінгів для активістів громад, які проживають навколо Ладижинського водосховища, та виступив адміністратором в конкурсі на визначення кращих туристичних маршрутів в мінірегіоні. 

2014

 • У 2014 році громадський центр "Від Варти до Бугу" підтримав місцеву ініціативу мешканців селища Губник щодо ініціювання створення ними органу самоорганізації населення Ладижинської міської ради - селищного комітету Губника, надав необхідну юридичну допомогу, здійснив просвітницьку роботу серед жителів селища. Відповідно Ладижинська міська рада підтримала ініціативу та надала згоду на створення ОСН. Після цього Селищний комітет Губника успішно реалізував проєкт «Майданчик для активного дозвілля у селищі Губник», активну участь в якому також взяли члени громадського центру. 

2015

 • У 2015 році громадський центр "Від Варти до Бугу" провів навчальний тренінг "ВИЯВЛЕННЯ ГОЛОВНИХ ПРОБЛЕМ ГРОМАД С.ЗАОЗЕРНЕ ТА С.ВАСИЛІВКА, ПОШУК ШЛЯХІВ ВИРІШЕННЯ ЦИХ ПРОБЛЕМ, ЗАЛУЧЕННЯ МІСЦЕВИХ ЖИТЕЛІВ ДО ПРОЦЕСІВ УПРАВЛІННЯ ГРОМАДОЮ, ЗНАЙОМСТВО З ЄВРОПЕЙСЬКИМ ДОСВІДОМ".
     Як результат в цій громаді Громадським центром було реалізовано дві програми: 

 1.      «Напрацювання автобусного маршруту «Заозерне- Василівка- Ладижин»

 2.      «Правова допомога ініціативній групі Заозерного щодо процесу приєднання Заозерненської сільської територіальної громади до Ладижинської міської територіальної громади (процес добровільного об’єднання громад).


2016

 • У 2016 році Громадський центр делегував свого представника до громадської ради при Вінницькій обласній раді.

2017

2018

 • З 01 березня по 31 липня 2018 року Громадський центр «Від Варти до Бугу» спільно з Радіо "ЛАДА" реалізовували проєкт «Вінницький радіо-офіс реформ», фінансований грантовим відділом ГО «Інститут економічних досліджень та політичних консультацій» (Грантова Угода РФР-18-2018 від 01.03.2018 року) в межах проєкту «Просування реформ в регіони» за сприянням Європейського Союзу. Метою проєкту була популяризація положень Угоди про Асоціацію України з ЄС.

 • У червні 2018 року Громадський центр "Від Варти до Бугу" долучився до програми розвитку потенціалу громадських організацій "TOGETHER. ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПРОСТІР" в межах Проекту ЄС для розвитку громадянського суспільства в Україні, яка включала серію тренінгів та індивідуальний супровід коучів. Команда Громадського центру навчилася розробляти внутрішні політики організації.

2019

 • У 2019 році з метою сприяння процесам демократизації, гласності, реалізації громадських свобод в українському суспільстві спільно з ПП "Медіа Дністер" розпочали реалізацію інформаційного проєкту "ЛАДИЖИН-НОВИНИ" (інтернет-сайт: ladyzhyn.news) та в листопаді 2019 року розпочали випуск друкованого додатку - газети "Л Новини". Наші спільні рубрики - "Розслідування", "Гроші Ладижина", "Бюджетний барометр", "Редакційна пошта", "Адміністративно-територіальна реформа", "Еко-форум", "Тема номеру" та інші. 

2020

ця стаття не завершена...

Ctrl
Enter
Помітили ПомЕлку?
Виділіть текст та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Мінімальна довжина коментаря - 50 знаків. Коментарі модеруються
Коментарів ще немає. Вы можете стати першим!
Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
в категорії "ГЦ «Від Варти до Бугу»"