Організувати прес-захід у Вінниці Прес-служби Вінниці Журналісти та медіа Вінниці Студентський проект "Ньюзрум" Прес-кав’ярня (медіа-клуб)


`Постфактум //28 грудня 2016 року

Марія Левченко: « У 2017 році у Росії відбудеться бунт і зміна влади, після чого на Сході і в Україні настане мир»


Марія Левченко: « У 2017 році у Росії відбудеться бунт і зміна влади, після чого на Сході і в Україні настане мир»28 грудня у інтернет-прес-центрі «Репортер Вінниця» відбулась чат-конференція з вінницьким астрономом Марією Левченко.

 

Гостя розповіла, що 28 січня 2017 року наступає рік Червоного Вогненного Півня. На Сході Новий рік зустрічають, як і ми - 31 грудня, а потім вже починаючи з 28 січня 2017 року цілий тиждень вони святкуватимуть початок року Червоного Вогненного Півня. Саме тоді наступає новий місяць у знаку Водолія. Водолій життєрадісний,веселий. І ми такими стаємо, його зустрічаючи. Нам буде везти в лотереї, азартні ігри. Однак у цей період дуже вразливі ноги, потрібно носити комфортне взуття. Це буде третя місячна доба. А це значить, що ми будемо надзвичайно активні, бо третя доба, - це доба барса-леопарда. Ми зможемо і себе захистити і стати на захист своїх друзів. Кажуть, як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш.

 

Марія Левченко відповіла на запитання журналістів:


- У якому одязі зустрічати Новий рік?

- Раз це рік Вогненного Півня, у новорічну ніч одягаємо червоне, жовте, оранжеве. І красиву біжутерію - щоб сподобатись Півнику.

 

- Яким має бути новорічний стіл?

- Стіл має бути застелений вишитою скатертиною, під яку варто покласти кілька купюр, щоб гроші водились. На столі має бути запалена свічка. Чим більше страв,- тим вдалішим для нас буде наступний рік. На столі має бути багато страв червоного кольору: червона рибка, червона ікра, червоний перчик, помідорчики, червоні яблучка. Серед страв - ніякої курятини і ніяких курячих яєць.


- Як прикрасити ялинку?

- Ялинка має бути прикрашена в стилі кантрі. На ялинці мають бути цукерки, бублики, горішки та червоні яблучка.


Марія Левченко: « У 2017 році у Росії відбудеться бунт і зміна влади, після чого на Сході і в Україні настане мир»- Які новорічні прикмети потрібно знати?

- З першим ударом годинника потрібно господареві дому відкрити вікно, щоб випустити старий рік, потрусити копійками у гаманці, щоб гроші водилися. З останнім ударом годинника ,- відкрити вхідні двері, щоб впустити Новий рік. 31 грудня та першого січня нікому не можна нічого позичати, бо весь наступний рік пройде у злиднях. 1 січня потрібно святкувати, відпочивати, веселитись. Цього дня не можна працювати і вирішувати важливі справи, бо увесь наступний рік промине у важкій роботі . Не варто забувати про правило першого полазника: потрібно,щоб у Новому році першим до Вашої господи прийшов молодий, красивий, привітний, успішний, добрий парубок. Тоді і наступний рік буде вдалим. Тому замовляйте такого гостя завчасно. Остерігайтесь, щоб у новому році першою у гості не завітала старенька, хвороблива бабуся, бо новий рік тоді буде важким, сповненим хворобами . Жінкам та дівчатам варто придбати червоні гаманці, у яких складати купюри у порядку зростання, щоб гроші водилися. Сидячи за новорічним столом, згадувати лише приємні, позитивні події року Мавпочки, що минає, адже він триватиме ще до 28 січня і ще може принести кривдникові і проблеми.

Ми зустрічаємо Новий рік у день Сонечка, а Сонце дає велич, славу. Увесь наступний рік пройде під патронатом Сонця. До речі, Новий рік настане не о півночі, а о 06.00 ранку. Так, що варто ще і в цей час його зустріти, щоб задумати заповітні бажання.


- Як правильно задумувати новорічні бажання?

- В побажанні має бути багато конкретики: «Космічні сили допоможіть мені:( перелічити бажання)». Текст записати і поставити на підвіконні, до вазончиків. Можна папірець з бажаннями скрутити і заховати у новорічну кульку. Коли свято мине, кульку лишити на видному місці. Кожного разу, проходячи повз кульку, будете згадувати свої бажання. Чим менше бажань задумаєте, тим більша вірогідність, що вони здійсняться.


- Що ж нас чекає наступного року?

- Це рік чотирьох затемнень, а це критичні моменти для всієї планети. Перше місячне затемнення відбудеться 11 лютого, напівтіньове. Його можна буде спостерігати в Україні. 7 серпня українці зможуть спостерігати друге пів тіньове затемнення. 26 лютого в знаку Риб і Лева відбудеться кільцеподібне сонячне затемнення, невидиме в Україні. 21 серпня повне сонячне затемнення протягом 2 хвилин 37 секунд будуть спостерігати жителі 14 штатів США. Ці видовища дуже красиві, однак їх називають зловісними. Тому за три доби до затемнень, три доби після затемнення ми не повинні виконувати ніяких важливих справ. Як ви себе поведете під час цих 4 затемнень, такі події вас будуть переслідувати 18,5 років. У цей період не можна дратуватись, сваритись, конфліктувати, варто утриматись від будь-яких медичних втручань. Але під час затемнень дуже добре позбутися шкідливих звичок: паління, вживання алкоголю і т.д. Існує так звана астрономічна практика, коли під час сонячного затемнення ми лягаємо головою на Схід, а під час місячного затемнення,- на Північ, уявляємо свого двійника з своїми хворобами, комплексами, проблемами, шкідливими звичками, запалюємо перед цим свічечку, і подумки звільняємося від усього негативу.

26 лютого та 21 серпня важливо планувати важливі події, мріяти, бо це буде новий місяць. Новий місяць також буде і 28 січня. Цього дня варто складати плани на наступний рік. Вони обов’язково здійсняться, якщо ми про них нікому не розкажемо.

Під час затемнень ми маємо прибрати нашу квартиру, закінчивши прибирання, обійти помешкання з запаленою свічкою і, при можливості, окропити помешкання освяченою водою. А потім ще й зробити їжачка: яблуко чи апельсин обтикати гвоздикою, пряність є така. Запах у квартирі буде неймовірний і увесь негатив зникне.

 

Марія Левченко: « У 2017 році у Росії відбудеться бунт і зміна влади, після чого на Сході і в Україні настане мир»- Що чекає на Україну наступного року?

- З цього приводу думки відомих астрологів розділилися. За пророцтвами Павла Глоби, Нострадамуса, Ванги, провидиці Мотрьони, 2017 рік буде важким для нашої держави. Ванга говорила, що нічого доброго для України 2017-й не принесе, але українці мають трудитися, займатися своїми повсякденними справами, йти до своєї мети, і в майбутньому наш народ чекає прекрасне майбутнє – ми станемо на чолі 5-ти слов’янських держав. У Нострадамуса на цей рік пророцтв немає, але Росії він прогнозував справжній бунт, там можуть скинути Путіна, або, навіть, фізично його усунути. Тоді, за словами Нострадамуса, настане мир на Сході України.

Сучасні астрологи пророкують Україні у 2017 році початок економічного зростання, покращення життя народу, довгого і плідного правління нині діючого президента, який своїми мудрими рішеннями завоює авторитет у світі. Ближче до зими в Україні очікується новий майдан, під час проведення якого буде обрано прогресивний парламент, який своїми мудрими рішеннями змінить життя українців на краще. Найважчим періодом наступного року буде весна.

 

- Який наступний рік буде для українців?

- 20 березня на зміну агресивному астрономічному Року Марсу прийде Рік Сонечка. Настане сприятливий час для одружень, зачаття і народження діток. Подружжя будуть жити в парі, в гармонії. А дітки, народжені у рік Півника, під знаком Сонечка, а це буває раз в 60 років, дуже чесні, віддані, рішучі, відповідальні. У них будуть гарні сім’ї, багато діток. Вони отримають гарний спадок.

Наступний рік буде справжнім роком кохання: неодружені будуть закохуватись, а для одружених наступить другий медовий місяць.

На Сході із 12 знаків зодіаку найбільше полюбляють Півника. Він такий рішучий, оптимістичний, турботливий. Такі і ми будемо у новому році.

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы


Поширити цей матеріал через соцмережі:
comments powered by HyperComments


`ІНШІ МАТЕРІАЛИ "ПОСТФАКТУМ"`Чат-конференція
5 000 школярів та студентів Вінниччини взяли участь у грі «Фондова біржа «Інтелектуальний капітал»

5 000 школярів та студентів Вінниччини взяли участь у грі «Фондова біржа «Інтелектуальний капітал»

Про фінансову освіту школярів області в рамках реалізації проекту ГО "Філософія...

17 січня 2017 року, 14:58   // Прес-центр "Репортер-Вінниця"
`Прес-конференція
Галина Левицька: «Кожна сім’я – маленька держава»

Галина Левицька: «Кожна сім’я – маленька держава»

30 грудня в Інтернет-прес-центрі "Репортер Вінниця» відбулась прес-конференція...

09 січня 2017 року, 06:12   // Прес-центр "Репортер-Вінниця"
`Чат-конференція
Марія Левченко: « У 2017 році у Росії відбудеться бунт і зміна влади, після чого на Сході і в Україні настане мир»

Марія Левченко: « У 2017 році у Росії відбудеться бунт і зміна влади, після чого на Сході і в Україні настане мир»

28 грудня у інтернет-прес-центрі «Репортер Вінниця» відбулась чат-конференція з...

28 грудня 2016 року, 16:29   // Прес-центр "Репортер-Вінниця"
`Прес-конференція
Телематеріали колег з прес-конференції гурту THE HYPNOTUNEZ

Телематеріали колег з прес-конференції гурту THE HYPNOTUNEZ

 Теленовини від ТРК "Еверест" та ТРК "Вінниччина"...

26 грудня 2016 року, 01:16   // Прес-центр "Репортер-Вінниця"
`Прес-конференція

"Гіпнотюнси" дали прес-конференцію у рідному місті

учасники гурту THE HYPNOTUNEZ відповіли на запитання журналістів, роздали...

21 грудня 2016 року, 22:07   // Прес-центр "Репортер-Вінниця"
`Прес-конференція
Депутатів Вінницької обласної ради звинувачують у корупційному порушенні

Депутатів Вінницької обласної ради звинувачують у корупційному порушенні

Про це 12 грудня під час прес-конференції  в інтернет-прес-центрі...

13 грудня 2016 року, 13:54   // Прес-центр "Репортер-Вінниця"
«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31