Організувати прес-захід у Вінниці Прес-служби Вінниці Журналісти та медіа Вінниці Студентський проект "Ньюзрум" Прес-кав’ярня (медіа-клуб)


//Прес-конференція

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» запрошує на презентацію результатів вимірювання Індексу публічності місцевих рад

Місце проведення: Вінницький прес-клуб

Дата: 21 грудня 2016 року

Час початку: 11:30 Переглядів: 180

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» запрошує на презентацію результатів вимірювання Індексу публічності місцевих рад«Індекс публічності 2016:
чи є зміни у роботі Вінницької міської ради?»

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» запрошує на презентацію результатів вимірювання Індексу публічності місцевих рад.

Захід відбудеться 21 грудня 2016 року об 11:30у Вінницькомупрес-клубі(вул. Соборна, 68).

Під час прес-конференції буде презентовано результати дослідження Індексу публічності Вінницької міської ради в поточному році. Експерти ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» розкажуть про те, які зміни відбулися протягом року, які муніципалітети сталицьогоріч найбільш та найменш публічними та яке місце зайняла Вінниця у загальнонаціональному рейтингу. Також експерти зупиняться на окремих аспектах публічності, зокрема на скільки відкрито працювали міський голова, виконавчі органи та депутатський корпус міської ради.

Дослідження 2016 року охопило усі обласні центри країни (окрім Донецька та Луганська), а його результати дозволили проаналізувати і порівняти публічність муніципалітетів в цілому, а також сформувати окремий рейтинг публічності міських голів, виконавчих органів та депутатського корпусу.

У заході візьмуть участь:
• Владислав Скальський , заступник міського голови ВМР
• Тетяна Науменко, координатор вимірювання Індексу публічності у Вінниці
• Наталія Величко, координатор громадського спостереження за виборами у Вінницькій області Громадянської мережі ОПОРА

Нагадаємо, що Індекс публічності – це спільний проект ОПОРИ та мережі партнерів, який реалізовується уже четвертий рік поспіль й має на меті оцінити, наскільки публічно приймаються рішення і втілюється в життя політика муніципалітетів, і яким є внесок основних суб’єктів місцевого самоврядування – міського голови, депутатів та виконавчих органів – в цей процес.

Акредитація журналістів: на місці.
Контактна особа: Галина Сегеда – 097 705 23 66

Детальніше про минулорічні дослідження можна почитати на веб-сторінці: publicityindex.org

шаблоны для dleскачать фильмы


Поширити цей матеріал через соцмережі:
comments powered by HyperComments


`НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ У ВІННИЦІ«    Червень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930