Організувати прес-захід у Вінниці Прес-служби Вінниці Журналісти та медіа Вінниці Студентський проект "Ньюзрум" Прес-кав’ярня (медіа-клуб)


//Прес-конференція

Прес-конференція щодо результатів поїздки вінницької делегації педагогів до Лодзинського воєводства Республіки Польща

Місце проведення: Вінницький прес-клуб

Дата: 10 березня 2017 року

Час початку: 11:00 Переглядів: 328

10 березня 2017 року о 11.00 в приміщенні обласної Ради (селекторна зала, 2-й поверх) відбудеться прес-конференція щодо результатів поїздки вінницької делегації педагогів до Лодзинського воєводства Республіки Польща.
У прес-конференції візьмуть участь: керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк; координатор проекту "Школа молодих спікерів – дебатні клуби у Вінницькій області", спеціаліст з міжнародних проектів Фундаціі освіти та розвитку громадянського сумпільства "ФЕРСО" Александра Буковчик-Странж; начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Олена Дорош; проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва, кандидат педагогічних наук, доцент КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» Олена Герасімова; вчитель початкових класів, польської мови та літератури СЗШ I-II ступенів с. Уладівка Літинського району Тетяна Маслова; вчитель української мови та літератури СЗШ I-I I I ступенів c. Павлівка Калинівського району Оксана Гринчук.
Протягом 27 лютого-4 березня освітяни Вінниччини (27 вчителів, по 1 представнику з кожного району області) знайомилися із роботою польських шкіл у невеликих муніципальних утвореннях і округах Лодзинського воєводства. Також вчителі переймали досвід використання методів дискусій й активізації роботи учнів та вивчали питання, пов’язані зі створенням громадянського суспільства.
Візит освітян до Польщі відбувся в рамках реалізації другого етапу спільного проекту Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та Фундації ФЕРСО (Польща) за сприяння Лодзинського воєводста Республіки Польща «Школа молодих спікерів-дебатні клуби у Вінницькій області».
Крім візитів до провідних навчальних закладів Лодзинського воєводства, вчителі проходили навчальні тренінги та майстер-класи від експертів-тренерів Фундації ФЕРСО Ярослава Ващека та Александри Буковчик-Странж.
Нагадаємо, що одне з головних завдань поїздки – підготовка вчителів для створення у своїх школах учнівських дебатних клубів. Адже після навчання в Польщі вони допомагатимуть учням старших (9-11) класів організувати Дебатні клуби у своїх школах – створити їх, скласти статут, підготувати і провести дискусію.
Проект завершиться наприкінці червня 2017 року урочистою конференцією, під час якої його учасники представлять свої вміння дебатувати один одному і запрошеним гостям.

шаблоны для dleскачать фильмы


Поширити цей матеріал через соцмережі:
comments powered by HyperComments


`НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ У ВІННИЦІ«    Вересень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930