Організувати прес-захід у Вінниці Прес-служби Вінниці Журналісти та медіа Вінниці Студентський проект "Ньюзрум" Прес-кав’ярня (медіа-клуб)


//Засідання

Сесія молодіжної організації Європейський молодіжний парламент

Місце проведення: Вінницька обласна бібліотека ім.Тімірязєва

Дата: 07 квітня 2017 року

Час початку: 11:00 Переглядів: 679

Сесія молодіжної організації Європейський молодіжний парламентУ Вінниці з 7 по 9 квітня відбудеться регіональна сесія молодіжної організації Європейський молодіжний парламент (ЄМП), учасниками якої стане молодь з України та усієї Європи.

Модераторами програми будуть міжнародні учасники з Естонії, Нідерландів, Португалії, Росії, Румунії, Словаччини та Туреччини. Востаннє заходи організації проводилися у Вінниці у 2009 та 2012 роках. Основна частина конференції відбуватиметься у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К.А.Тімірязєва, а кульмінація – засідання Генеральної Асамблеї та ухвалення резолюцій – у залі засідань Обласної Ради.

Під час триденної програми European Youth Parliament Ukraine – Vinnytsia Regional Session учасників поділять на міжнародні робочі групи (комітети), напрацюванням яких має стати резолюція із відображенням пропозицій та ідей учасників щодо вирішення нагальних проблем загальноєвропейського масштабу. Цьогоріч делегати працюватимуть над темою  "Defining the Future”. Результати роботи комітетів представлять і обговорять під час дебатів на парламентському засіданні Європейського парламенту наприкінці сесії.

Ми розглядатимемо теми, які стосуються розумних міст, розвитку прав інтелектуальної власності в Україні, розвитку ефективної транспортної системи, фінансової грамотності молодих людей, кібербезпеки та прав ЛГБТ, – розповіла Президент Регіональної сесії ЄМП Україна у Вінниці Галина Вірт. – По закінченню програми кожен учасник отримає сертифікат та матиме змогу приєднатись до організації. Також, учасники пізніше зможуть взяти участь у відбірковій конференції в Харкові, на якій буде обрано дві делегації, що представлятимуть Україну на міжнародних конференціях в Грузії та в Литві. Торік учасники їздили в Швейцарію і незабаром інша делегація їде до Норвегії.

Складовими частинами програми є тімбілдінг, де учасники знайомляться один з одним, а також робота в комітетах, участь у парламентських дебатах та засіданні Генеральної Асамблеї. Неформальне ж спілкування учасників відбувається за спільними вечерями, а також передбачено культурну програму, щоб пізнати місто, у якому проводиться конференція.

Культурна програма включатиме квест по місту для всіх учасників, можливо, спонтанні екскурсії для гостей з інших міст та країн. Крім того, буде постійний елемент сесії ЄМП – Eurovillage. Це захід на якому учасники представляють їжу зі своїх країн, а у нашому випадку, ще й їжу притаманну різним регіонам України, – розповіла Галина Вірт.

Робоча мова конференції – англійська. Заявки на участь можна подати до 12 березня за посиланням ТУТ. Окремо аплікувати на участь у заході на конкурсній основі можуть і журналісти, яких запросять висвітлювати перебіг конференції в медіа та соцмережах, створювати фото та відеоконтент (реєстрація – ТУТ). Для журналістів проведуть спеціальний тренінг напередодні заходу.

Участь коштує 250 гривень для українських делегатів та 20 євро для європейських. У вартість входить проживання, харчування та роздаткові матеріали. Учасники з України можуть аплікувати на грант для покриття витрат на участь у програмі.

Однією з важливих рис сесій ЄМП є те, що протягом усього часу конференції учасники будуть разом, тому учасники з Вінниці також сплачують внесок, адже вони залишатимуться з іншими учасниками у готелі і не повертатимуться додому протягом всього перебування на заході, – зазначила Галина Вірт. – На це є кілька причин: суто організаційна – місцеві завжди спізнюються, а це може негативно впливати на програму; соціальна – таким чином вони можуть більше часу проводити з учасниками з інших регіонів та інших країн, а неформальне спілкування за межами офіційної програми завжди більш цікаве; а також безпекова – деякі елементи програми будуть закінчуватись пізно ввечері і відпускати учасників самих додому в такий час було б безвідповідально зі сторони організації.

Міжнародна молодіжна громадська організація «Європейський молодіжний парламент – Україна» разом з іншими 39-ма національними комітетами належить до мережі асоціацій з усієї Європи. Основними цілями діяльності організації є виховання молоді шляхом формування демократичних цінностей та ідеалів, сприяння інтеграції України та української молоді до європейської спільноти та просування позитивного іміджу України на міжнародній арені.

 

шаблоны для dleскачать фильмы


Поширити цей матеріал через соцмережі:
comments powered by HyperComments


`НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ У ВІННИЦІ«    Серпень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31