Організувати прес-захід у Вінниці Прес-служби Вінниці Журналісти та медіа Вінниці Студентський проект "Ньюзрум" Прес-кав’ярня (медіа-клуб)


//Прес-конференція

Прес-конференція, присвячена підведенню підсумків реалізації першого в Україні проекту з системної підтримки відновлення переміщеного із зони АТО вишу за ресурси міжнародних донорів

Місце проведення: Донецький національний університет ім.В.Стуса

Дата: 07 березня 2017 року

Час початку: 12:00 Переглядів: 326

Прес-конференція, присвячена підведенню підсумків реалізації першого в Україні проекту з системної підтримки відновлення переміщеного із зони АТО вишу за ресурси міжнародних донорів7 березня 2017 року о 12:00 у студентському Коворкінг-Центрі ДонНУ імені Василя Стуса (вул. 600-річчя (1-й поверх), 21, м. Вінниця) відбудеться прес-конференція, присвячена підведенню підсумків реалізації першого в Україні проекту з системної підтримки відновлення переміщеного із зони АТО вишу за ресурси міжнародних донорів.

Протягом двох років у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса реалізовувався проект «Європейський розвиток Донецького національного університету у Вінниці», підтриманого МФ «Відродження» за сприяння Інституту соціальних досліджень і політичного аналізу.

Під час прес-конференції журналістам будуть презентовані основні результати, досягнуті в рамках проекту з відновлення матеріально-технічної бази, розробки курсів дистанційного навчання, академічної мобільності, впровадження сучасних європейських підходів у навчальний процес, а також окреслені перспективи співробітництва між ДонНУ імені Василя Стуса і МФ «Відродження».

Результати проекту презентують:
Роман Федорович Гринюк, ректор ДонНУ імені Василя Стуса, керівник проекту;
Євген Костянтинович Бистрицький, виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження»;
Володимир Порфирович Кіпень, голова Інституту соціальних досліджень і політичного аналізу, генеральний координатор проекту
Довідкова інформація:
Початок заходу: 12:00
Орієнтовний час роботи: 1 година. За бажанням журналісти зможуть взяти участь у прес-турі по головному корпусу та ознайомитись з результатами реалізації проекту.
Місце проведення: м. Вінниця, головний корпус ДонНУ імені Василя Стуса, перший поверх, Студентський Коворкінг-центр.

 

шаблоны для dleскачать фильмы


Поширити цей матеріал через соцмережі:
comments powered by HyperComments


`НАЙБЛИЖЧІ ПОДІЇ У ВІННИЦІ«    Вересень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930